Art Composites Kompozyty Polimerowe

Producenci wyrobów z włókna węglowego i wyroby z carbonu

Moderator: carbonek

artcomposites
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 17, 2015 7:01 pm
Weryfikacja numeryczna: 3

Art Composites Kompozyty Polimerowe

Post autor: artcomposites » ndz maja 17, 2015 7:09 pm

Art Composites

Wiodący producent kompozytów polimerowych dla średniego i dużego biznesu Art Composites to niezależny polski producent kompozytów polimerowych z wieloletnim doświadczeniem w branży, który z powodzeniem współpracuje ze średnimi i dużymi podmiotami gospodarczymi w kraju i za granicą.

Nasza firma powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie sektorów: produkcyjnego, budowlanego i rolniczego w najwyższej klasy kompozyty polimerowe.

Produkowane przez nas materiały znajdują szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, sportowym, stoczniowym, opakowaniowym, tekstylnym, medycznym i maszynowym.

Do produkcji kompozytów polimerowych wykorzystujemy niezawodne technologie:
● laminowanie natryskowe i ręczne,
● laminowanie próżniowe ciężkie (infuzja),
● lekki RTM,

Doświadczony zespół praktyków Art Composites

Na Art Composites składa się zespół praktyków z branży kompozytowej, którzy zapewniają pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji zamówienia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno w zakresie doboru rozwiązań technologicznych, materiałowych, jak i obsługi posprzedażowej.


Obsługa dostosowana do oczekiwań naszych partnerów biznesowych

Przestrzegamy wszelkich standardów i pracujemy zgodnie z obowiązującymi normami, jakie są honorowane przez klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Wywiązujemy się z powierzonych nam zadań w sposób terminowy i dopasowany do oczekiwań naszych kontrahentów.

Wieloletnie doświadczenie na rynku produkcji kompozytów polimerowych pozwoliło nam na stworzenie przedsiębiorstwa, które dzisiaj dostarcza trwałe, atestowane i certyfikowane produkty o podwyższonej żywotności.

Zachęcamy Państwa do współpracy i bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

http://www.kompozyty-polimerowe.pl

ODPOWIEDZ