Włókna węglowe i nir tylko

Producenci wyrobów z włókna węglowego i wyroby z carbonu

Moderator: carbonek

frico1

Re: Włókna węglowe i nir tylko

Post autor: frico1 » pt maja 20, 2011 6:42 pm

autoklaw na sprzedaż czy wyroby z... ?

konradzientarski
Weryfikacja numeryczna: 3

Post autor: konradzientarski » sob maja 21, 2011 1:18 pm

Witam

Wyroby z autoklawu lub wynajęcie autoklawu do "wypalenia" Państwa elementów.

Produkujemy elementy kompozytowe używając pre-pregów jak i standardowych technologii

Pozdrawiam

Konrad Zientarski
508600410

karolwa
Weryfikacja numeryczna: 5

Post autor: karolwa » pn lip 25, 2011 5:32 pm

Witaj, od jakiegoś czasu "bawię" się amatorko w laminowanie ale tylko matą/włóknem szklanym. Zastanawiam się nad zaczęciem przygody z włóknem węglowym bądź tkanina aramidową. Wykonuje małe elementy, z form,o średnio skomplikowanych kształtach i elementy bardzo trwałe o prostych kształtach. Czy sprzedajesz może włókno węglowe w małych ilościach (metry) i żywice na kg? pozdrawiam Karol

wats-kompozyty.pl

Post autor: wats-kompozyty.pl » sob wrz 03, 2011 10:30 pm

Ze swojej strony nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić tkaniny węglowe i aramidowe ze strony sklep.epoxtech.pl można tam znaleźć bardzo ciekawe materiały i wszystko w maksymalnie dobrej jakości polecam ten sklep z kompozytami polimerowymi. Jeśli natomiast jesteś profesjonalistą i chcesz pozyskać towar w cenach hurtowych to wystarczy że złożysz zapytanie ze strony epoxtech na email.To naprawdę proste.
Technologie kompozytowe

http://www.wats-kompozyty.pl

tomasz
Weryfikacja numeryczna: 4

Post autor: tomasz » czw cze 14, 2012 8:13 pm

Witam
Chcialem sie dowiedziec jak idzie Panu ta produkcja
Kiedys dzwionilem do Pana i rozmawialismy na temat takiej produkcji moze Pan pamieta ja spedzilem przy prepregach 8 lat na autoklavie Scholz jako kierownik produkcji
Ostatnio bylem w szwajcari obejrzec produkcje protez konczyn to jest super temat na zarobienie kasy spedzilem caly dzien na produkcji i powiem ze maja uterg roczny 4 miliony €
Pozdrawiam Tomasz Eidinger

pwrobel
Weryfikacja numeryczna: 5

Post autor: pwrobel » wt lip 24, 2012 10:40 pm

tomasz pisze:Witam
Chcialem sie dowiedziec jak idzie Panu ta produkcja
Kiedys dzwionilem do Pana i rozmawialismy na temat takiej produkcji moze Pan pamieta ja spedzilem przy prepregach 8 lat na autoklavie Scholz jako kierownik produkcji
Ostatnio bylem w szwajcari obejrzec produkcje protez konczyn to jest super temat na zarobienie kasy spedzilem caly dzien na produkcji i powiem ze maja uterg roczny 4 miliony €
Pozdrawiam Tomasz Eidinger
Witam kiedyś przeglądałem fora internetowe i zauważyłem iż proponował Pan współprace odnośnie produkcji carbonu na dużą skalę oraz pisał pan iż posiada doświadczenie w tej branży. Czy to jest dalej aktualne? Jeśli tak to proszę o nr telefonu. Mój mail pwrobeel@gmail.com

Fatandre
Weryfikacja numeryczna: 3

Post autor: Fatandre » czw lis 29, 2012 4:43 pm

Witam. Szukam kogos do zrobienia maski do auta z carobonu.

ODPOWIEDZ