Sprzedam patent na jakościowe elementy z węgla

Jesteś producentem, dostawcą lub klientem szukającym współpracowników? Umieść informację co robisz lub co potrzebujesz.

Moderator: carbonek

zielony
Weryfikacja numeryczna: 4

Sprzedam patent na jakościowe elementy z węgla

Post autor: zielony » wt wrz 30, 2014 6:57 pm

Jako że zakończyłem przygodę z włóknem węglowym, a poświęciłem na rozgryzanie tematu kilka lat oferuję swoje doradztwo w tym zakresie.

Zdołałem osiągnąć dobrej jakości laminaty węglowe, znajdując rozwiązanie na większość bolączek nie tylko amatorów ale ludzi doświadczonych w temacie.

Po produkcji został mi sprzęt i chemia, więc ze swojej strony proponuję przekazanie wiedzy, która pozwoli amatorowi
na uruchomienie produkcji elementów z carbonu.

Mogę zaoferować dwa rozwiązania:

1. Przekazanie kompletnej wiedzy z zakresu produkcji elementów i pokrywania carbonem w postaci autorskich notatek PDF

2.Przeszkolenie z wykorzystaniem własnego sprzętu z ww. zakresu.

Oprócz samej technologii wypracowałem wiele nowatorskich rozwiązań. Znam przepis na kompletną chemię z którą warto pracować. Nie mówię o ogółach, podaję konkretne nazwy i modele od sprzętu po chemię i dostawców.

Z informacji zebranych na rynku wiem, że moja wypracowana technologia jest wartościowym rozwiązaniem , a rolą potencjalnego odbiorcy jest wykorzystanie otrzymanej wiedzy do uruchomienia produkcji rzeczy na które znajdzie odbiorców.

Oprócz wiedzy na temat wykorzystywanych komponentów , dostarczam moje autorskie rozwiązania , a także pomysły których nie wcieliłem do seryjnej produkcji a mają ogromny potencjał.

TO między innymi patent na produkcję płyt i innowacyjne podejście do pokrywania carbonem.

Szczegóły są do ustalenia , zależnie od potrzeby osoby zainteresowanej.

Kontakt na mail : crbproducts@gmail.com

zielony

Re: Sprzedam patent na jakościowe elementy z węgla

Post autor: zielony » ndz sty 25, 2015 8:02 pm

Temat aktualny
Odświeżam

ktm250
Weryfikacja numeryczna: 3

Post autor: ktm250 » ndz gru 10, 2017 1:06 pm

Temat aktualny.
Prowadzę szkolenia z zakresu produkcji elementów kompozytowych.
Od procesu produkcji formy kompozytowej , po gotowy produkt z włókna węglowego metodą infuzji INC.
Istnieje możliwość przeszkolenia u Ciebie na miejscu.
Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy projekt również zapraszam do współpracy.

crbproducts@gmail.com

zielony

Post autor: zielony » wt cze 12, 2018 10:14 pm

Temat aktualny , jeśli ktoś szuka miejsca by poznać technikę infuzji i nie tylko od podstaw zapraszam:

crbproducts@gmail.com

kurs szkolenia włókno węglowe

ODPOWIEDZ